Бузулук

Объявление

Уважаемые Бузулучане!Этот форум существует очень мало,и что бы его продвинуть нужна Ваша помощь.Так давайте создадим маленький уголок для общения!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Бузулук » Интернет » Инет-Радио


Инет-Радио

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Возник такой вопрос,а кто нить может помочь сделать интернет-радио?

0

2

Технически сделать интернет-радио легко. Кстати, в одном из журналов "чип" все проги необходимые для этого обсуждались. Засада будет в наполнении его контентом. Чем наполнять? Музыкой? Так любой чело любую музыку найдет в сети и скачает. Зачем радио? Значит, контент должен быть уникальным, авторским.
А с креативом у людей - сложно. Новости, большинство людей, генерить не умеют.
Вот и получается, что идея интернет радио - обречана с самого начала.

0

3

Вельми дякую за таку тематику, вони наразі дуже важлива, бо новини стали дуже важливою складовою нашого життя, тому їх обговорення також не меньш важливе. Також дуже важливим є той момент, де саме ми беремо всі новини, з урахуванням цього, треба мати якісний новинний портал, котрий надасть всю необхідну та перевіренну інформацію. Я до прикладу завдяки Glavkom.ua дізнаюся про всі події та новини, що сталися у Черкасах https://glavcom.ua/tags/cherkasi.html , а також у інших областях та містах моєї країни, що робить його незамінним у наш час. Саме завдяки його роботі, я почав більш об'єктивніше оцінювати новини, та плюс окрім новин Черкас, я активно слідкую за новинами закордонних країн, що надає мені змогу бути завжди в інформаційному просторі. Таким чином, завдяки такій якісній роботі, читачі завжди отримують тільки актуальні новини на будь яку тематику.

0


Вы здесь » Бузулук » Интернет » Инет-Радио